Oya Hanım

Fenomen Gelin Hanife Tekrar Kapandı!

02.01.2020
593
Fenomen Gelin Hanife Tekrar Kapandı!

Fenomen gelin adayı Hanife, başörtüsü takarak eşiyle poz verdi

Geçtiğimiz sene yaz aylarında başörtüsünü çıkardığı için günlerce konuşulan Hanife Gürdal, yeniden başını kapatarak eşiyle poz verdi. Gürdal, eşiyle olan fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Yıllar önce katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran ve iki hafta önce ani bir kararla fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile evlenen Hanife Gürdal, başörtüsü takarak poz verdi.

YENİDEN Mİ KAPANDI?

Sosyal medya hesabını en aktif kullanan isimlerin başında gelen fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, geçtiğimiz sene başörtüsünü çıkardı. Başını açtığı için uzun süre gündemde kalan ve çok konuşulan Gürdal, dün Instagram hesabının hikaye kısmından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Başörtüsü takan Hanife, eşi Kemal Ayvaz ile fotoğrafını paylaştı.

“NE YAPTIK BİZ?”

Hanife, fotoğrafını ise “Ne yaptık biz” notuyla paylaştı. Yaptığı her paylaşımla günlerce konuşulan Hanife, bu paylaşımıyla da akıllara “Yeniden mi kapandı?” sorusunu getirdi.

FOTOĞRAFLARLA İDDİALARI YALANLAMIŞTI

Apar topar evlenmesiyle günlerce konuşulan Hanife Gürdal’ın ailesinin bu evliliğe onay vermediği hatta nikaha bile gitmedikleri iddia edilmişti. Yılbaşında paylaşım yapan Hanife ise nikahta çekilen aile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak iddialara son noktayı koymuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.