Oya Hanım

Küçük Oyuncu Beren Gökyıldız Mucize Doktor’a Konuk Oldu.

10.01.2020
2.425

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor’un 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda dikkat çeken küçük oyuncu Beren Gökyıldız’ın diziye konuk oyuncu olarak katılması oldu

Küçük Oyuncu Beren Gökyıldız Mucize Doktor’a Konuk Oldu.

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören ve izleyici kitlesini günden güne arttıran Mucize Doktor Dizisi son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. 18. Bölüm fragmanıda yayınlanan dizide fragmana damga vuran ise konuk oyuncu olarak diziye dahil olan Beren Gökyıldız oldu.

Beren Gökyıldız Kimdir?

Beren Gökyıldız; Kocamın ailesi, Anne, Bizim hikaye, Kızım, ve güldüy güldüy çocuk ekibinde yer almıştır. Küçük yaşına rağmen başarılı bir oyuncu olan Beren Gökyıldız bu defa Mucize Doktor’un 18 Bölüm fragmanında karşımıza çıkıyor.

29 Eylül 2009 Ankara doğumlu olan Beren Gökyıldız halen ilköğrenime devam etmektedir. Beren Gökyıldız, son olarak 2018 mayıs ayında vizyona giren Bal Kaymak filminde canlandırdığı “Bade” rolüyle dikkatleri üzerine çekti. Çocuk oyuncu Gökyıldız, bir dönem Tv8 ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla ve Lydia Tuğutlu’nun yer aldığı Kızım’da Öykü karakterini canlandırdı.

 
Ali Vefa, Betüşü Tedavi Edecek

Dünya çapında ünlü The Good Doctor dizisinden uyarlama olan Mucize Doktor’un yeni bölümünde Beren Gökyıldız betüş karakteri ile konuk oluyor. Betüş karakteri ise Ali Vefa’nın hastası olarak tedavi altına alınıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.