Oya Hanım

Acun Ilıcalı’dan yılbaşı partisi… Herkes oradaydı!

27.12.2019
691
Acun Ilıcalı’dan yılbaşı partisi… Herkes oradaydı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, önceki akşam Ataşehir’deki DasDas’ta eğlenceli bir yeni yıl partisi verdi. Geceye Acun Medya ve TV8 çalışanlarının yanı sıra sanat dünyasının ünlü isimleri de katıldı.

Davetliler arasında Hadise, Seda Sayan, Murat Boz, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Ahmet Kural da vardı. Gecede eğlence geç saatlere kadar devam etti.

Murat Boz’a Aslı Enver’le yeniden barıştığı, geçen hafta da Fenerbahçe-Beşiktaş maçını birlikte izledikleri iddiaları soruldu. Haberleri yalanlamayan Boz, “Arkadaşlar özel hayatımla ilgili konuşmuyorum” demekle yetindi.

Şova ihtiyacım yok

“Rap sanat değil” açıklamasıyla gündeme gelen Ivana Sert, sorular üzerine “Açıklamalarım çok yanlış anlaşıldı. Tabii ki rap bir sanat ama ben daha çok enstrümanlı şarkıları tercih ediyorum” dedi. Sert, Alişan ve Demet Akalın’ın “Şov yapıyor” sözlerine de yanıt verdi: “Benim şova ihtiyacım yok.”

Seda Sayan’a gecede oğlu Oğulcan Engin eşlik etti.

 

TV8’de yayınlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir geceye birlikte katıldı.

Özdemir, Oğuzhan Koç’la aşk yaşadığı haberleri hakkındaki soruya “Biz açıklamalarımızı yaptık” yanıtını verdi.

Hadise ise geceye leopar desenli bir elbise ile katıldı.

Ahmet Kural geceye sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile katıldı.

Seray Sever iddialı elbisesi ile göz doldurdu

Belçim Bilgin’de derin göğüs dekoltesi ile gecenin iddialı isimleri arasında yer aldı

Eser Yenenler davete kasım ayında anne olan eşi Berfu Yenenler ile katıldı. Berfu Yenenler’in fit hali dikkatlerden kaçmadı.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.