Oya Hanım

Oya Sandığım Kanalından Cıvıl Cıvıl Bir Tığ Oyası Modeli

12.10.2019
2.589
Oya Sandığım Kanalından Cıvıl Cıvıl Bir Tığ Oyası Modeli

       Oya Sandığım Youtube kanalından dillere destan bir tığ oyası modeli. Harika bir tasarım kaliteli bir çekim ve harika anlatım. Bu modeli sizlerde çok beğeneceksiniz. 

         Neredeyse her gün değişen yazma modasında hanımların en sevdiği türlerden biri de düz renk yazmalar oldu. Bende çok severek örüyor ve kullanıyorum.
         En çok sorulan sorular arasında düz renk yazmaya nasıl bir oya yapabilirim sorusu var dolayısıyla. Bu makalede hem cevap verelim hem de örnek bir oya modeli paylaşalım diye düşündüm.
         Gelelim sorumuzun yanıtına; ben düz renk yazmalar için genelde tek renk ve tek sıra giden modelleri uygun buluyorum. sıralı model yapmak içinse yazmanın kendi rengi ve yanında bir renk daha kullanıyorum.           Düz renk yazmalarda sıralı oyada  ikiden fazla renk kullanmak bence hoş olmuyor.
peki yazmanın rengini ipte tutturamıyorsak dediğiniz duyar gibiyim.ben ancak o zaman yeşil çimen yaparak oyalamayı tercih ediyorum.
          Düz renk yazma oyalama ile ilgili şimdilik böyleyiz.Merak ettiklerinizi yorumlarla sorabilirsiniz.
           Aşağıdaki videoda yaptığım oyam size fikir verecektir.Elimden geldiğince detaylı ve açık anattım. İnşallah kolayca yapabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Etiketler: