Oya Hanım

Yepyeni Kalpli Lif Tasarımı

Yepyeni Kalpli Lif Tasarımı
 

Türkiye Günlük Corona Virüs Tablosu İçin Tıklayın...

      Beğeni toplayacağına inandığım harika bir lif modeli. Sitemizde daha önce kalpli lif tasarımlarına yer verdik ancak bu tasarım diğerlerini geride bırakacak gibi görünüyor.

      Hemen her yazımda dile getirdiğim gibi lif örgüleri tasarım yeteneğini geliştirebileceğiniz kolay ver her motife uygun örgülerdir. Bu yüzden olsa gerek örgü modelleri arasında en çok araştırılan örgüler lif örgüleridir. Rengarenk farklı farklı motifler ile yapılan birbirinden güzel liflere bizde platformumuzda sıkça yer vermeye özen gösteriyoruz. 

      Örgü işleri ile uğraşmanın bir çok faydası olduğu gibi stressiz bir yaşamında kapılarını bize aralıyor. Geçim sıkıntıları, yorucu iş temposu ve şehir yaşamı insan hayatını olumsuz yönde etkiliyor. Bu olumsuzlukların başında da stres geliyor. Hobiler ile uğraşmanın insaları stresten uzaklaştırdığı bilimsel bir gerçek. Örgü, dantel, oya, nakış, resim, ebru gibi el sanatları ile stressiz bir yaşama bir nebze olsun yaklaşabilir.Hemde ürettiğiniz bu ürünleri satarak aile ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. 

       Geçelim videomuza umarım bu modeli sizlerde beğenirsiniz. yapmak isteyen tüm arkadaşlara şimdiden kolay gelsin. Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Etiketler: