Oya Hanım

Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Modeli Yapılışı (Bulutlu)

04.02.2020
4.999
Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Modeli Yapılışı (Bulutlu)

Merhaba hanımlar, bebeklerimiz için şirin mi şirin ve oldukça kolay bir yelek modeli. Modelimiz yakadan başlamalı, yandan düğmeli bir model.

Biz hanımlar bebeklerimiz için herşeyin en iyisini ister ve en iyisini yaparız. Özellikle bebeklerde ilk 1-2 yaşlarında kıyafet çok önemlidir. Neden diyecek olursanız anlatayım. Bebeklerin en hızlı geliştikleri dönem olduğu için alınan kıyafetler çok kısa zaman sonra bebeğinize olmayacaktır. Tecrübeli anneler her zaman biraz büyük olanı alırlar. Ancak onunda bir eksisi var. Bebeğiniz kendinden büyük kıyafetler ile hareket etmekte zorlanabilir. Her şeyi yeni yeni keşfettikleri bir dönemde bu büyük bir sıkıntıdır. Hazır giyim fiyatlarının çok yüksek olması sizi büyük beden kıyafetler almak zorunda bırakır.

Ancak bebekleriniz için sizlerde örgü işeleri yaparak hem çok ucuza hemde bebeğinizin rahat edebileceği ölçülerde örgüler yapabilirsiniz. Bebeğiniz için yapabileceğiniz harika bir yelek modelinin anlatımını hemen  aşağıya bırakıyorum Umarım sizlerde modelimizi beğenirsiniz. Denemek isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Bizi instagramdan takip etmek için Bu Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer bebek örgülerine göz atmak için Bu Bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Etiketler: