Oya Hanım

Komşu Komşudan Sakladı

Komşu Komşudan Sakladı

     İçinde bulunduğumuz yüzyılda değişen dünya düzeni insanoğlunun bütün algısının farklılaşmasına neden oldu. Değişen ekonomik şartlar ve komşuluk ilişkilerinin giderek azalması geçmiş yılları özlemle hatırlatıyor. Özellikle ev hanımı bayanlar için evde oturup tüm rutin işlerinizi sürdürürken bir yandan da aile ekonomisine katkı sağlamanın yollarını arıyor olabilirsiniz. Bu yazımızda belkide aklınız  a şu ana kadar gelmemiş küçük bir fikrimizi paylaşmak istiyorum. 


         Evet hem evden çıkmadan hemde birçok işinizi ihmal etmeden oya işleri yapıp satabilir cep harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Aklınıza gelen soruları tahmin edebiliyorum. Eğer yapmasına yaparım da kime satarım diyorsanız. Bu sorunuzun en güzel ve ise yarayan seçeneği sosyal medyayı kullanmaktır. Pek çok sosyal platformda hanımların oldukça aktif olduğunu unutmayın. Ördüğünüz oyanızı, lif veya patikleri  oluşturacağınız hesabınızda paylaşın. Kişisel fotoğraf paylaşmamanızı  öneririm. Sipariş aldığınızı da belirtin mutlaka. Düzenli paylaşımlar yaparsanız ulaşacağınız kitleler sizi bile şaşırtacaktır. 


          Yapmak isterim ama bu işlerle pek ilgim yok diyorsanız gelelim size. Öğrenmek istediğiniz alanda biraz tecrübe kazanmak için internetin nimetlerini kullanabilirsiniz. Çok net ve detaylı anlatımlar yapılan videolar çok işinize yarayacaktır. 
Aşağıda bu videolara bir örnek paylaşıyoruz. Kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Etiketler: