Oya Hanım

Gökyüzü Lif Modeli | Yeni Tasarım

Gökyüzü Lif Modeli | Yeni Tasarım

Gök yüzü lif modeli yeni tasarımlar arasında dikkat çekecek güzellikte. Aynı modelleri görmekten sıkılanlar için bambaşka farklı bir model.

Çeyizlik birbirinden farklı yüzlerce lif modeli içeriğini görmek için sitemizdeki LİF MODELLERİ kısmına göz atabilirsiniz. Her şeyin en güzellerinden seçilen çeyizlere lif modellerinde her zaman en güzelleri seçilir. Çok farklı çalışmalarla yapılan lif modelleri bazen bir çizgi film karakteri olarak karşımıza çıkar bazense bir çiçek motifi ile. Ancak sürekli olarak güncellenen modeller arasında her zevke uygun tasarımlar mevcut.

Hanımlar evde geçirdikleri boş vakitlerinde yaptıkları örgü işleri ile de para kazanabiliyor. Sosyal medyada bu işlerle ilgilenen hanımların paylaşımlarına denk gelmişsinizdir. Hanımların yaptığı bu tarz işlerin gayet mantıklı kararlar olduğunu dile getirmek istiyorum. Günümüzde yaşamanın ne kadar zor olduğu aşikâr. Her ay gelen ve yüzlerce lira tutan faturalar, gıda maddelerinin pahalılığı gibi birçok şey geçim sıkıntısını arttırıyor. Geçim sıkıntıları ise insanları psikolojik olarak etkiliyor ve stresli bir hayat yaşamaya başlıyoruz.

Stres insan hayatının kalitesini en çok düşüren etkenlerden bir tanesi. Uzmanlar stresin bazı hastalıkları tetiklediğinide dile getiriyor. Peki stressiz hayatın bir formülü varmı?

Stressiz bir hayat istiyorsanız bunun en etkili yönteminin zihninizi başka şeylere yönlendirmek olduğunu bilmelisiniz. İlgi duyduğunuz konularda hobiler edinmelisiniz. Bu sayede zihninizi yaptığınız hobiye yönlendirip stresten uzak kalabilirsiniz. Ayrıca geçim sıkıntılarınızdan dolayı oluşan streslerde, hobi olarak ürettiğiniz ürünleri satarak aile ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Örgü işleri bir bayan için hobi olarak yapabileceği çok güzel bir seçenek.

Geçelim artık modelimize, Göyüzü lif modelinin yapılış videosunu aşağıya bırakıyorum. Güzel günler sizinle olsun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Etiketler: