Oya Hanım

Çok Gösterişli ve Şık İğne Oyası Modeli

01.12.2019
6.431
Çok Gösterişli ve Şık İğne Oyası Modeli

Merhaba arkadaşlar, iğne oyası modelleri arasında yeni bir çığır açacak gösterişli harika bir modelimiz var. Bu güzel  modelimizi sizlerde çok seveceksiniz.

İğne oyası denilince akla gelen zarif motiflere sahip muhteşem süslemeler akla gelir. Aslında oyanın zarafetini göstermek adına dikkat etmemiz gereken bazı noktalar var. Bu noktalara dikkat ettiğim modellerimde sürekli olarak çevremdekiler ve sosyal medyadaki takipçilerimden çok olumlu yorumlar alıyorum. Peki oyanın güzelliğini ön planda tutmak için neler yapmalıyız.

İlk olarak iğne yada tığ oyası fark etmez kesinlikle yapmak istediğimiz modele uygun bir yazma seçmeliyiz. Bu konuda biraz amatör olabilirsiniz ancak internet kaynağını kullanarak başkalarının yaptığı örneklere göz atmanız size fikir verecektir. ikinci olarak ise yazmanızdaki renkler ile yaptığınız oyanın renklerinin uyumlu olması gerek. Uyum için sadece ana renkler dışında detay renkleri kullanmak da çok güzel sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Bizi instagramdan takip etmek için Bu Bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer iğne oyaları örnekleri için Bu Bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Geçelim artık videomuza çok güzel gösterişli harika bir oya modelinin video anlatımını aşağıya bırakıyorum. Denemek isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Yorumlar
  1. Gülden dedi ki:

    Sitenizi çok faydalı buluyorum emeğinize saglik

  2. admin dedi ki:

    Bu güzel yorum için çok teşekkür ediyorum sağolun…

Etiketler: