Oya Hanım

2020 Yılında Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modeli

24.01.2020
744
2020 Yılında Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modeli
 

Türkiye Günlük Corona Virüs Tablosu İçin Tıklayın...

Hanımların çok beğeneceği ve bu yılın en çok sipariş alacak iğne oyası modeli olmaya aday mükemmel bir tasarım ile karşınızdayız. İğne oyası tasarımları konusunda bilinen bir isim olan marifetli eller iğne oyası kanalından yine harika bir video anlatım.

Özellikle ev hanımları için aile ekonomisine katkı konusu çok önemli. Günümüzde hayatı sürdürebilmek için tek kişinin çalışması yetersiz kalabiliyor. Yüksek fiyatlar, market raflarındaki etiketlerde, pazarda, giyim mağazalarında hatta evimizde kullandığımız elektrik, doğal gaz gibi faturalarda karşımıza çıkıyor. Biz hanımlar evimizde otururken ailemize katkı sağlayabiliriz. Sipariş üzerine oya, lif, dantel, yelek, kazak gibi aklınıza gelecek her türden örgü işini satabiliriz. Eskiden bu tarz işleri sadece çevrenizde sizi tanıyan insanlara satma imkanımız vardı ancak günümüzde sosyal medya üzerinden tüm Türkiye’ye ürünlerinizi satabilirsiniz. Güvenilir başarılı bir sosyal medya profili ile çok güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Geçelim bu gün sizler için seçtiğimiz iğne oyası modelinin anlatımına. Modelimizi denemek isteyen tüm arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Yorumlar
  1. Nuran karaca dedi ki:

    Bu oyaya benzer bir oya yaptım çok guzel oluyor

  2. Canan dedi ki:

    Egede bu tip oyayı sevmiyorlar dahada gösterişli model beğeniyorlar

Etiketler: