Oya Hanım

İki Renkli Baklava Dilimi Örgü Modeli

İki Renkli Baklava Dilimi Örgü Modeli

       Kazak, yelek, hırka, çanta gibi bir çok işinizde kullanabileceğiniz harika bir örgü modeli anlatımı. Baklava dilimli iki renk örgü modeli çok şık ve gösterişli. Yapımı oldukça kolay olan modelimiz tasarımcısının güzel anlatımı ile sizi hiç zorlamayacak

         Hazır giyim firmalarının büyük kâr oranları ile satışa sundukları kıyafetler pahalı hayat şartlarında geçinmeye çalışan insanların bütçesini oldukca zorlamakta. Sizde örgü işleriniz ile aile ekonomisine büyük oranda katkı sağlayabilirsiniz. Örgü işinde becerinizin olduğuna inanıyorsanız Sosyal medya platformlarında yaptığınız el emeği göz nuru işlerinizi sipariş üzerine satabilirsiniz.

        Peki bunu nasıl yapacağım diyorsanız size nacizane birkaç önerim olacak. İlk olarak instagram yada facebook gibi sosyal medya platformlarından kendinize bir hesap oluşturaral başlayabilirsiniz. Yaptığınız işleri bu platformlarda paylaşarak insanların sizi tanımasına izin verin bu sırada gönderilerinizin herkese açık olduğundan emin olun. Sonrasında yaptığınız işlerle ilgili başlıkları ve bu işi yapan hesapları takip edin. Örneğin #örgümodelleri hashtagini takip edin. Paylaşımlarınızın altına paylaştığınız içerik ile ilgili  hashtag açmanızda da büyük fayda olacaktır. 

       Bir süre sonra yeterli takipçi sayısına ulaştığınızda bu yaptıklarınızın ürettiğiniz ürünlerin satışında çok faydalı olduğunu göreceksiniz. Artık videomuza geçelim herkese kolay gelsin. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.