Oya Hanım

Büyük Çiçekli İğne Oyası Modeli

19.10.2019
19.355
Büyük Çiçekli İğne Oyası Modeli

Büyük Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

Merhaba hanımlar, bu yazımızda sizlerle çok şık çok gösterişli duran büyük çiçekli iğne oyası modelini paylaştık. Yazmalarınızın kenarında çok zarif ve gösterişli duracak harika İğne oyası modeli.

İğne oyası ile ilgilenen arkadaşlar kendisini tekrarlayan modeller yerine yeni modelleri denemek farklı işler ortaya koyabilmek ister. Ancak her yapılan farklı işler beğeni toplamaya bilir. Bu nedenle yeni tasarımlar yapmaktan çekinen arkadaşlar için naçizane birkaç önerim olacak.

Yeni bir tasarıma başlamadan önce mevcut modelleri incelemeli ne derecede beğeni topladığını ve ne tarzda modellerin daha çok istek aldığını bilmek çok önemli. Günümüz şartlarında bunu yapmak çokta zor değil sosyal medyada bu iş ile ilgili sayfalardaki paylaşımların beğeni ve yorum oranlarını kıyaslayarak bile bunu yapmak mümkün.

Fikir aşamasında yapılacak iyi bir gözlem güzel bir model tasarlamakta çok önemli. İnsanların beğendiği oya, örgü veya dantel işlerini göz önünde tutarak kafanızda bir model oluşturup tasarıma başladığınızda bir adım öndesiniz demektir.

Sitemizin menüsünü kullanarak sitemizdeki içeriklerden fikir oluşturabilirsiniz. Ana sayfamızda gerek iğne oyaları gerekse tığ oyaları gibi katagorilerde popüler yazılar adında oluşturduğumuz bölümler, ziyaretçilerimizin en çok neyi araştırdıkları hakkında size birkaç fikir verebilir.

Şimdi geçelim anlatım videomuza gösterişli ve güzel bir çiçekli iğne oyası modeli umarım sizlerde bu modeli beğenirsiniz. herkese şimdiden kolay gelsin. Güzel günlerde kullanmanız dileği ile…

Yorumlar
  1. Anonim dedi ki:

    Elinize sağlık çok güzel olmuş

  2. Giresunlu dedi ki:

    Gerçekten çok hoş olmuş elinize dilinize saglık çok begendim

Etiketler: